Menü Simge
GİGRA
GÜVENLİK VE TARAMA
1996

Şirketimiz tarafından  GİGRA Güvenlik ve Tarama Ekipmanları ‘nın üretim ve dağıtımı alanında faaliyet gösteren Türkiye ve dünya çapında lider firmalarından biridir. GİGRA güvenlik ve tarama ekipmanları sektörel bazda teknolojiyi en üst düzeyde takip etmektedir. Şu ana kadar edinmiş ve hala edinmekte olduğumuz müşteri portföyümüzde ilkemiz;  kusursuz, kalıcı satış ve sonsuz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Tasarım ve üretimi firmamızca gerçekleştirilen güvenlik ekipmanlarımız sayesinde arama kurtarma ve güvenlik ihtiyaçları daha kolay ve eksiksiz olarak yerine getirilebilmektedir. 

Güvenlik taraması gereken alanlar, askeri bölgeler, doğal afet bölgeleri, alış veriş merkezleri, oteller, şirket merkezleri, kongre merkezleri gibi güvenliğin büyük öneme sahip olduğu yerlerde GİGRA Güvenlik Ekipmanları faaliyet göstermektedir. 

Ürünlerimizin kalitesi, fonksiyonelliği ve güvenilirliği ülkemizin en önemli kurum/kuruluşları tarafından tercih edilmesinden ve dünya çapında her geçen gün artan temsilciliklerimizden kolaylıkla anlaşılmaktadır. 

Tüm ürünlerimiz ISO-9001/2000 ve TSE belgeli olup, en üst kalitede ve en son teknolojik imkanları bünyesinde barındırmaktadır.

Bu çizgi doğrultusunda, imza attığımız başarılarımızı ve edinmiş olduğumuz saygınlığımızı şirketimizin ekip ruhuyla hareket eden kadrosuna borçluyuz. 

MİSYON

Gelişen teknolojilere ayak uydurup ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirip en yüksek değeri elde ederek,

Sıradan olmayı reddedip farklılığımızı dünya genelinde göstererek

Takım ruhuyla,

Kalıcı değerler yaratmak için sınırları zorlamak.

Argo 8x8 6x6 arzi ve suda gidebilen bir çok sektöre hizmet veren 8x8 6x6 Argo'lar Bizim güvencemizle Türkiyeye getirilmektedir.

VİZYON

Dünya çapında lider olan GİGRA Güvenlik ve Tarama Ekipmanlarımız ile ‘liderliğimizi pekiştirmek’
BELGELERİMİZ